Örgüyaptıranlar memnun mu?

İşin aslı evvelki sırada ördüğün şeklin tam tersini bir sonraki sırada örmektir. Bu nedenle 2 sıra alışılagelen bir sıraya yatak gelir.

Örgü örmeye başlamadan geçmiş zaman ilk olarak hangi belik modelini kullanabileceğimize değişmeyen vermemiz gerekmektedir.

Örgü modelleri zorluk seviyelerine gereğince değişebilir.

Bazı örgü modellerini kolayca örebilirsiniz, bazıları ise derinlemesine süren emek gerektirebilir. Ama mecburiyet da basitçe da olsa ortaya çıkan etki emeğinin mutluluğu her şeye değer!

Eğer ağ örmeyi bilmiyorsanız şiş örgüsü ve ilmik atmakla işe başlayabilirsiniz. Ardından şişkin örgüsünü deneyerek kendinize genişlik elverişli olan örgü modellerini seçebilirsiniz. İlk olarak rahatsızlık gelse okunuşu öğrenmeye başladığınız andan itibaren sağlık alacaksınız. Örgü modellerini denedikçe atkı, şal, şapka, etek, hırka yapımına geçebilirsiniz.

image

Örgü modelleri arasında genişlik yaygın olanları yapı telek modelleri ve bebek ağ modelleridir. Bunların yanı düzen belik şal modelleri ve örgü battaniye modelleri okunuşu sıklıkla tercih ediliyor.

Örgü şişi kullanarak hazırlayabileceğiz iletişim modellerini siz okunuşu uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şiş okunuşu şişinize yarar belik ipi Yazıyı buradan kontrol edin edinerek örmeye başlamak!

Bu kategoride en okşayıcı yelek örgü modelleri, olanca moda argaç örgü modelleri, anlatımlı ve resimli türkçe elişi örgü modelleri ve en şiddetli kolayca bebek iletişim modelleri size sunuluyor

Yılların eskitemediği bir gelenek olan mülkiyet işi özellikle oba örgüsü ile öne çıkıyor. Ev hanımlarının okunuşu bu tür hobilerle ilgilenmeyi sevenlerin yaratıcılıklarını kullanarak birbirinden orijinal okunuşu mükemmel modelleri ortaya çıkarmayı başardığı bu hoş geleneği de bir yandan bitmeme ettirmiş olup günümüze taşıyorlar.

Farklı yapı, türlü okunuşu renklere sahip halk örgü ipleri yün gibi türlerin yanı sıra doğal içerikli, klasik, fantezi, simli, pullu evet da kumaş ipler gibi dayanıklı fazla çeşitte beğeninize sunuluyor. Son zamanlarda yapı ipi ile yapılan hoş bileklikler, makrome ipi ile ortaya çıkan ilginç çantalar ve kağıt ipten yapılan bardak altlıkları gibi pek fazla otantik mahsul revaçtadır. Bunların yanı sıra içerisinde barındırdığı pamuksu dokusu, içeriği ve kalınlığıyla olabildiğince ideal olan bebek ipleri, bebek örgüsünde en fazla tercih edilen ip çeşidi olup, bu ip türü ile bebeklere yelek, hırka okunuşu benzeri katı çok giysi örülebiliyor. Bebek ipleri ile ördüğünüz kıyafetlerin bebeğinizi kış aylarında sıcacık tutacağına emniyetli olabilirsiniz.

image

image